Olavi

Olavi-Jüri Luik

Vandeadvokaat

Haridus:
Tartu Ülikooli Õigusinstituut, magister iuris (õigusteaduse magister); 2004
Tartu Ülikool; doktoriõpe 2009 – …

Töökogemus:
1995-1996 RAS Eesti Kindlustus / Eesti Varakindlustuse AS, jurist
1996-2007 ERGO Kindlustuse AS, kahjukäsitluse juriidilise osakonna juhataja
2007 – Advokaadibüroo LEXTAL, jurist
2007 - 2008 Advokaadibüroo LEXTAL, advokaat
2008 – Advokaadibüroo LEXTAL, vandeadvokaat
2009 – Tartu Ülikooli õigusteaduskonna kindlustusõiguse õppejõud (Tallinnas)

Keelteoskus:
eesti, vene, inglise, soome

Kutseorganisatsioonid:
Eesti Advokatuur

Ühiskondlik tegevus ja tunnustus:
Eesti Kindlustusseltside Liit, liidu juures tegutsevas lepitusorganis kindlustuslepitaja

Valdkonnad:
Kindlustusõigus
Kohtuvaidlused ja arbitraaž
Pankrot ja võlgade restruktureerimine
Ühinguõigus

Kliendid soovitavad:

Oliver Peek: “Olavi-Jüri on minu hinnangul suurepärane kindlustusala advokaat. Kiiresti reageeriv, põhjalik ning oma sektori nüansse väga hästi tundev. Tema kaasamine meie kindlustusvaidlusse muutis koheselt asjade kulgu paremuse poole“.

Kindlustusest Kindlustusmaakler OÜ juhatuse liige Markus Haiba: „Koostöö LEXTALiga on sujunud väga hästi. Kokkulepped peavad ning osatakse näha suurt pilti ja sellega ka oma nõuannetes arvestada. Kindlustusalane renomee ja kompetents on tipptasemel. Olulisemad märksõnad koostöö kirjeldamiseks: Korrektsus, analüüsioskus, hea müügi ja suhtlemise oskus, professionaalsus, usaldusväärsus, tipptasemel erialane kompetents“.

Optimal Kindlustusmaakler juhatuse liige Tarmo Hillep: „Olavi-Jüri on probleemide lahendamisel väga entusiastlik ja tulemusele orienteeritud, mis kokkuvõttes väljendub usaldusliku ja mugava kliendisuhtena. Olavi-Jüriga on alati hea debateerida, oma juriidilistele küsimustele saad alati argumenteeritud ja ammendava vastuse“.

Port One OÜ juhatuse liige Teet Järvekülg: „- „Olavi-Jüri on alati südamega asja juures ja tunneb vastutust. Põhjalik ja järjekindel!“.

Sven Raidla: „Õnnetused ja ebaõiglased olukorrad võivad tabada meid kõiki. Reeglina aga pole tavainimene valmis sellises ootamatus ja pingelises olukorras, nagu seda on tulekahju, ise enda eest seisma ja kogu juriidilise bürokraatiaga tegelema. Kuna mul puudus eelnev kogemus juristide ja kohtusüsteemidega, siis pimeda juhuse tahtel sattusin LEXTALi juristi Olavi-Jüri Luik konsultatsioonile. Sel hetkel ei osanud mõeldagi, et meie koostöö saab olema nii pikaajaline ja arvestades olukorda, siiski suhteliselt muretu. Aastatepikkune kohtuvaidlus lõppes tänu Olavi-Jüri Luige kindlustusalasele pädevusele positiivselt ning minu jaoks võimalikult väikese närvikuluga. O-J Luik vastas operatiivselt nii minu kui ka vastaspoole küsimustele, säästis mind liigsest ning oli valmis alati tegema pisut rohkem, kui oskasin tahta või oodata. Siiralt loodan, et edaspidi mul ei ole vaja advokaadibüroo teenuseid kasutada, aga kui siiski, siis olen kindel, et parim juriidiline abimees on Olavi-Jüri Luik. Suured tänud LEXTALile ja Olavi-Jürile, edu ja kordaminekuid edaspidiseks“.

Artiklid:

Saada kiri

 

LEXTAL, Rävala pst. 4, Tallinn | +372 6400 250 | info@lextal.ee