Atko Liinide esindaja vandeadvokaat Margus Reiland selgitas, et tegu oli kummalise õigusliku olukorraga: nimelt koostas PPA transpordiameti juhiste järgi seoses bussidega kontrollkaardid, kuigi sõidukid ei olnud enam tolle bussifirma valduses, vaid olid üleandmisel transpordiameti käsutuses. Veelgi enam, amet andis osa neist järgmisel päeval SEBE-le üle. Paraku ei leidnud PPA siis, et busside puhul oleks mingeid vigu. Atko Liinid vaidlustas selle olukorra ning kohus tühistas firma suhtes koostatud kontrollkaardid.

Atko Liinid pöördus nii transpordiameti, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kui ka siseministeeriumi poole küsimusega, kuidas selline olukord sai üldse tekkida. Atko Liinid koos esindaja vandeadvokaat Margus Reilandiga taotleb kummalise õigusliku olukorra selgitamiseks politsei suhtes järelevalvemenetlust.

Loe lähemalt Õhtulehest: https://www.ohtuleht.ee/1055334/atko-liinid-taotleb-politsei-suhtes-menetlust?fbclid=IwAR1qSaNgaVI07_x-sdPBs09jUpWKU7noJAfF3Hm2foeMh4ICvtBbXjfEAyY