Kaks haiglat on kaks haiglat. Keila Haigla SA omandas 100% AS Kallavere Haigla aktsiatest ja toimetab nüüd edasi tandemina. LEXTAL juhtis tehingut algusest kuni lõpuni.

Advokaadibüroo LEXTAL poolt nõustasid tehingut partnerid Rauno Kinkar, Margus Reiland ja Ants Karu ning advokaat Martin Nikolajev.

SA Keila Haigla juhatuse liige Merle Vaher selgitab, et Kallavere Haiglasse nagu ka Keilasse on koondunud perearstid, röntgendiagnostika, laboratoorsete analüüside võimekus ja eriarstiabi, mistõttu võib seda pidada ideaallahenduseks õendushaiglale. Lisaks käivad Keila haigla juures ettevalmistustööd, peale mida on mõlemad haiglad varustatud piirkonnas teenust osutavate kiirabibrigaadidega. „Meie soov on laiendada ja parandada tervishoiuteenuste kättesaadavust ja kvaliteeti Maardus. Siin on meile toeks Kallavere kogenud haiglapersonal ja kohapealsed diagnostilised võimalused,“ sõnas Vaher. Keila Haigla on Eesti juhtiv integreeritud õendushaigla ja hooldekodu, osutades teenust ligi 400-le hoolealusele. Kallavere Haiglas saab osutada iseseisvat statsionaarset õendusabi enam kui 100-le patsiendile.