LEXTAL nõustas BPM Capitali seoses BPM Mezzanine Fundi poolse finantseerimistehinguga. BPM Mezzanine Fund rahastas Markit Holding AS-i juhtkonnapoolset väljaostu vähemusosanik Ambient Sound Investmentsilt.

BPM Capital on iseseisev investeerimisettevõte kontoritega Tallinnas ja Varssavis. BPM Capitali asutajad ja juhtkond on Kalmer Kikas, Martin Reinson, Paweł Zabrzycki ja Priit Veering. BPM Capital haldab BPM Mezzanine Fundi, kuhu on investeerinud mitmed tunnustatud rahvusvahelised ja kohalikud institutsionaalsed investorid.

Markit on internetipõhine IT ostmise lahendus ettevõtetele, mis tegutseb 28’s riigis Euroopas ja USAs. Rahvusvahelised kliendid saavad kasutada Markitit ühe ostuplatvormina, mis annab parima mõlemast eelisest – tsentraliseeritud ostmine ja kiire kohalik tarne.

LEXTAL viis läbi Markiti õigusliku auditi, koostas finantseerimisdokumendid ja nõustas läbirääkimistel. LEXTALi meeskonda kuulusid Ants Karu, Marge Männiko, Kristi Sild, Urmas Ustav, Tiina Pukk, Rauno Kinkar ja Magnus Braun.

Loe edasi Äripäevast