Sügise jooksul liitus meie kollektiiviga kaks juristi, kes on toonud täiendust rahvusvaheliste suhete ja vaidluste lahendamise valdkondadesse.

Brita Kärt Vähejaus, kes on omandamas Tartu Ülikoolis magistrikraadi õigusteaduses, töötab nüüd LEXTALis Urmas Ustavi tiimis, mille fookus on rahvusvahelised suhted.
Brita Kärt on tegev Eesti Õigusteaduste Üliõpilaste Liidus ning töötab lisaks LEXTALile veel Tartu Ülikoolis õppeassistendina. 2022. kevadel sai ta oma tiimiga Eesti Harjutuskohtu võistlusel 2. koha ja parima kirjaliku töö eriauhinna. Brita Kärt on LEXTALis praktikal käinud kaks aastat järjest ning tema sõnul oli kogemus nii hea, et ta ei näe põhjust mujale tööle minna.

LEXTALi tiimi teine täiendus on Kristina Illak, kelle peamiseks fookuseks on tsiviilkohtumenetluse valdkonnas advokaatide assisteerimine. Kristina on omandamas õigusteaduse bakalaureuse kraadi Tartu Ülikoolis. Ta on praktiseerinud õigust Eesti Juristide Liidu üliõpilaste õigusbüroos ning praktika läbinud ka teises advokaadibüroos. Ka Kristina on meie endine praktikant. Tema juhendaja, vandeadvokaat Ave-Ly Kõuts nägi noores potentsiaali ning kutsus Kristina LEXTALisse edasi töötama.

Jõudu ja jaksu uues töös ja tere tulemast kollektiivi!