Advokaadibüroo LEXTAL partnerite hulka lisandus hiljuti vandeadvokaat Ksenia Kravtšenko, kes on teinud silmapaistvat tööd LEXTALi rahvusvahelise eraõiguse valdkonna juhina ning lisaks on ta aastaid tegutsenud klientide esindajana kohtuvaidlustes tsiviil- ja äriõiguse valdkonnas. Äriõiguses on tema suurimaks projektiks olnud Versobank’i likvideerimismenetluse läbiviimine, mis andis unikaalse kogemuse nii õiguslikus aspektis kui ka juhtimisalaselt.

“Ksenia on väga võimekas, olles suuteline osutama õigusabi teenuseid nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Ta on ehe näide sellest, kuidas töökus sihile viib. Lisaks on Ksenia tugevuseks kindlasti ka tema väga heal tasemel sotsiaalsed oskused. Ta on suur väärtus meie kollektiivis ning mul on äärmiselt hea meel, et meie partnerite ring sai tema näol täiendust,” sõnas LEXTALi juhtivpartner Marge Männiko.

Ksenia ise kommenteerib oma teekonda järgnevalt: „Kui LEXTALiga poolteist aastat tagasi liitusin, sain üsna pea aru, et tegu on maailma parima advokaadibürooga, kuhu soovin jääda pikaks ajaks – meil on koos väga targad ja lahedad inimesed, alustades asutajapartneritest kuni kõige värskemate praktikantideni välja. Sellised kolleegid panevad silmad särama ja tekitavad soovi iga päev kontorisse tulla. Olen õnnelik, et saan edaspidi panustada büroo arengusse partnerina“.