LEXTAL nõustas innovaatilist digivarade platvormi Blocktrade uue tokeni BTEX väljastamisel, mida on müüdud nüüdseks juba enam kui 5 miljoni euro väärtuses.

Blocktrade’i nime ei pea digivarade sektoris pikemalt tutvustama – see platvorm on tuntud oma läbipaistvuse, turvalisuse ja kasutajasõbralikkuse poolest ning on üks juhtivaid ettevõtteid selles valdkonnas. Hiljuti andis Blocktrade välja oma platvormi tokeni, et pakkuda veelgi suuremat lisaväärtust nii olemasolevatele kui ka tulevastele kasutajatele. LEXTALi kogenud advokaadid olid lahutamatuks osaks projekti nõustamisel, pakkudes järjepidevat ja põhjalikku õiguslikku tuge.

LEXTAL ja Blocktrade on ka varasemalt teinud edukalt koostööd ning oleme üksmeelselt otsustanud samas vaimus jätkata. LEXTAL nõustab Blocktrade’i kõikides äriõiguse valdkondades alates lepinguõigusest kuni regulatiivküsimustealase konsultatsioonini. Meil on hea meel, et meie koostöö on toonud silmapaistvaid tulemusi. LEXTALi poolt juhtis tokenite väljastamise projekti vandeadvokaat Henri Ratnik ning samuti osalesid nõustamises partner Rauno Kinkar, partner Margus Reiland ning advokaat Dan-Erik Roosve.

Loe tokenite väljastamise projekti kohta lähemalt siit: https://finance.yahoo.com/news/blocktrade-raises-4-5m-prior-080000340.html