Hea kohtuvaidluste huviline – kui Sind paelub meediasära ning soovid seista sõnavabaduse ja isikuõiguste kaitsmise eest, siis see kuulutus on just Sinule. LEXTALi meedia ning au teotamise vaidluste osakonna tegemistest võib kuulda tihti nii ajakirjandusest kui valdkonnas pretsedenti loovatest kohtulahenditest. Kuna valdkonnaspetsiifilist tööd on üha rohkem, vajame juurde säravat ja terava sulega tähte, kes aitaks meediavallas ning isikuõiguste kaitsmisel uusi kõrgusi vallutada! 

KKK – Keda me otsime 

Otsime enda meeskonda inimest, kellel on head teoreetilised teadmised tsiviilkohtumenetlusest ja võlaõigusest ning silmapaistvalt hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus. Soovime, et oleksid kohe või õige pea valmis ka käima kohtus. Seega peaksid olema Advokatuuri liige või valmis sinna peagi astuma. Võõrkeelte oskus ei ole vältimatu, aga tuleb kindlasti kasuks. Mis kõige tähtsam, peaksid olema meeskonnamängija, sest suuri asju ei võideta kunagi üksi!  

KKK – Mis on sinu ülesanded 

Sinu tööülesanneteks on eelkõige klientide esindamine meedia ning au teotamisega seotud vaidlustes nii tsiviilkohtumenetlustes kui kohtueelselt läbirääkimiste pidamisel. Igapäevaselt tulevad koostamisele hagiavaldused, hagivastused ja kogu ülejäänud menetlusdokumentide müriaad, aga ka kohtueelselt nõudekirjad koostamine või nendele vastamine. Samuti klientide riskide kaardistamine menetluse eelselt, õigusanalüüsid ning kompromissläbirääkimiste eestvedamine. Kuna oled menetlusõiguse spetsialist, siis vajadusel abistad ka LEXTALi vaidluste meeskonda teistes kohtuasjades.  

KKK- Mida me pakume 

Põnevaid väljakutseid, lõbusat ja toredat seltskonda (päriselt ka!) ning idufirmalikult motiveerivaid töötingimusi! Meiega liitudes on Sul võimalus kaasa lüüa Eesti ühiskonnas kõneainet ja tähelepanu pälvivate kaasuste kujundamisel. Lisaks motiveerivale palgasüsteemine on töötajatele alati ette nähtud toetused ja preemiad (sünnipäevad, kooli lõpetamised, silmapaistvad tulemused jne.), hubane kontor kesklinnas. Köögis on alati midagi head ja paremat ja igakuiselt sumiseb tiim ühisüritustel ning käiakse üheskoos välisreisidel. LEXTALis Sinust hoolitakse.  

 

Esita oma kandideerimisdokumendid kandideeri.lextal.ee.

Kandideerimise tähtaeg 1. september 2022.

Lisainfo jaoks pöördu personal@lextal.ee või helista +372 6400251 .