Sügise hakul liitus meie kollektiiviga kaks juristi, kes on toonud olulise täienduse kinnisvara ja vaidluste lahendamisevaldkondadesse.

Karoli Unus, kes on spetsialiseerunud peamiselt kinnisvara- ja lepinguõiguse valdkondadele ja omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi õigusteaduses, töötab nüüd LEXTALi ehitus ja kinnisvara tiimis.
Varasemalt on Karoli töötanud Tallinna Linnavaraameti õigusosakonnas peamiselt kinnisvara tehingute ning hankeõiguse valdkonnas, samuti teises advokaadi- ning notaribüroos.
LEXTALi tegevjuhi Marge Männiko sõnas, et lisaks teadmistele kinnisvaras, mille tiimiga Karoli liitub, on tal austustavaldav kogemustepagas andmekaitse ja riigihangetega (ja see nimekiri pole veel ammendav).

 

LEXTALi tiimi teine täiendus on Getter Ulla, kelle peamiseks fookuseks on tsiviilkohtumenetluse valdkonnas advokaatide assisteerimine. Getter on omandanud õigusteaduse magistrikraadi Tartu Ülikoolis, analüüsides oma magistritöös meditsiiniõiguse põhimõtteid. Varasemalt on Getter oma

teadmisi rakendanud kahes advokaadibüroos ning Tartu Ülikooli üliõpilaste õigusbüroos.

LEXTALi advokaat Ave-Ly sõnul Getteri võimekus ja soov juba enne tööle asumist mõelda kastist väljapoole oli äärmiselt positiivseks üllatuseks ning

just sellepärast ta vaidluste lahendamis tiimi kutsuti.

 

Teravat meelt uues töös ja tere tulemast kollektiivi!