Kus on, sinna tuleb ikka juurde. Nii otsimegi LEXTALi tiimiga endale taas täiendust. Seekord ootavad täiendust oma töörühma kaks vandeadvokaati:

  • Olavi-Jüri Luik, kelle tiimis puutud kokku kindlustusõiguse, kahjuhüvitiste ravivigade, taastuvenergeetika ja paljude muude huvitavate valdkondadega. Niisiis ootabki Olavi-Jüri oma tiimi noort ja hakkajat kas juristiks õppijat (alates magistri esimesest aastast) või juristi/advokaadina töötavat iseseisvat noort spetsialisti. Sinu tööülesanded saavad olema mitmekesised: lepingute, kohtuvaidlustes seisukohtade ning õigusanalüüside koostamine, vahetu suhtlus klientide, asutuste ning kohtutega, kompromissi läbirääkimistes osalemine, oma panuse andmine turunduses jne.

 

  • Ksenia Kravtšenko, kes juhib vene töörühma (Russian Desk). Venekeele oskus on kindlasti boonus, kui ennekõike soovib Ksenia oma tiimi teotahtelist, vähemalt magistriharidusega inimest. Sinul võiks olla advokatuuri liikmelisus või kindel soov lähitulevikus advokatuuriga liituda. Sinu tööülesanded saavad olema mitmekesised: lepingute, kohtuvaidlustes seisukohtade ning õigusanalüüside koostamine, vahetu suhtlus klientide, asutuste ning kohtutega, kompromissi läbirääkimistes osalemine, oma panuse andmine turunduses jne.

 

Kui sul on hea inglise keele oskus ja tunned ennast hea meeskonnamängijana, siis ära kahtle kandideerida.

Me endast andsime nüüd teada, ole hea, anna Sina endast ka!

Ootame Sind kandideerima kuni 24.11.2021.

Saada oma CV ja kaaskiri aadressile: personal@lextal.ee

Lisainfot küsi telefonil: +372 6400251