Kuigi tahaksime iga oma klienti, koostööpartnerit ja niisama head sõpra mõne mõnusa meenega pühade ajal kostitada, tunneme hetkeolukorras, et saame teha paremat. Ukraina on endiselt võitlemas oma vabaduse eest ning sel aastal oleme otsustanud oma jõulukinkide finantsi, ja rohkemgi veel, suunata just Ukraina aitamiseks.

Otsustasime mitte passiivselt abi pakkuda, vaid ise käed külge panna. Juba nädala pärast asuvad paar LEXTALi kolleegi koos ülejäänud autokonvoiga Ukraina poole teele. Auto täis vajalikku varustust meditsiinipataljonile „Hospitallers“ (https://www.hospitallers.life/) on eesmärgiks kohale saada 35-tunnise peatusteta sõiduga.

Kogu selle ettevõtmise juures kutsume Sind, hea lugeja, oma panust andma. Teeme seekord jõulukingi koos. Abivajajatele ja vabaduse kaitsjatele. 

Oma annetus saada arvelduskontole:

ADVOKAADIBÜROO LEXTAL OÜ

EE962200221080317136

SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X

Seletusse märgi palun UKRAINA TOETUSEKS.

Kõik annetused lähevad meditsiinipataljoni auto ostmiseks, ettevalmistamiseks ja vajaliku varustusega täitmiseks. Kui annetusi koguneb rohkem kui ühe auto ja selle sisustamise summa, kanname need HELP99 ettevõtmise toetamiseks.

Soovime tunnustada siinkohal Kiievis tegutseva LIFT99 algatust HELP99, kes ka meil aidata laseb ning kõikide tööd, kes juba kuude viisi abi Ukrainale organiseerinud.

Slava Ukraini!