Andersen Global laiendab oma katvust Euroopas sõlmides koostööleping koostöövõrgustik LEXTAL Legal ja lisades nõnda kolm asukohta Eestis, Lätis ja Leedus.

LEXTAL Legal pakub teenuseid rahvusvaheliste suhete, M&A, ettevõtete ja konkurentsi, vaidluste lahendamise, riigihangete õiguse, kindlustusõiguse, kinnisvara, kriminaalõiguse ja andmekaitse valdkonnas. Kahekümne ühest  partnerist ja enam kui 75 professionaalist koosnev firma pakub klientidele terviklikke lahendusi nii Baltikumis kui ka kogu maailmas. LEXTAL Legalisse kuuluvad advokaadibürood on ka rahvusvaheliselt tunnustatud kui tipptasemel tegijad The Legal 500 ja Chambers Europe poolt.

“Meie meeskonna väärtushinnangud ning pühendumus kvaliteedile ja klienditeenindusele on teinud meist  juhtivat strateegilise partneri  meie rahvusvahelistele ja piirkondlikele klientidele”, ütles partner ja kaasasutaja Urmas Ustav. “Meie firma koostöö Andersen Globaliga laiendab meie globaalset jalajälge ja suurendab meie võimekust”. Andersen Globali esimees ja Anderseni tegevjuht Mark Vorsatz lisas: “Büroo muljetavaldav kasv aastate jooksul ja konkurentsivõimeline platvorm on tihedalt kooskõlas pühendumusega oma klientidele ja parima kvaliteediga teenuse pakkumisega. Lisaks LEXTAL Legal, samuti meie muud hiljutised täiendused piirkonnas, oleme ehitanud suurepärase platvormi, mis pakub tugevat katvust ja positsioone meie organisatsiooni edasiseks kasvuks, kui jätkame oma globaalse platvormi laiendamist”. Andersen Global on rahvusvaheline õiguslikult eraldiseisvate sõltumatute liikmesfirmade ühendus, mis koosneb maksu- ja õigusala spetsialistidest kogu maailmas. Asutatud 2013. aastal USA liikmefirma Andersen Tax LLC poolt, on Andersen Globalil nüüd rohkem kui 12 000 spetsialisti üle maailma ja kohalolek üle 380 asukohas läbi oma liikmesfirmade ja koostööettevõtete.

 

Tekst kohandatud Andersen Globali pressiteatest: https://bit.ly/3DBQQnU

Tutvu Andersen Globaliga: https://global.andersen.com/