Nädal tagasi võõrustasime Trans-European Law Firms Alliance (TELFA) ühenduse iga-aastast kohtumist. Kohtumise eesmärgiks on kokku tuua noored advokaadid, kellel oleks võimalik õppida midagi uut ning (taas)luua kontakt teiste oma vallas töötavate spetsialistidega.

Päeva esimeses pooles tutvustati käesoleva kohtumise põhiteemat, milleks oli krütovaluuta ning sellega seonduv. Margus Poola tutvustas blockchain tehnoloogiat ning andis ülevaate selle kasutusvõimalustest. Henri Ratnik ja Rauno Kinkar andsid eluliste näidete abil sisevaate, kuidas advokaatide töö seostub uue vääringuga ning milliseid küsimusi võib selles vallas ette tulla. Mats Volberg juhtis päeva lõpupoole paneeldiskussiooni, kus kolme riigi esindajad jagasid oma kodumaal krüptovaluutaga seotud seadusandlust ja tegevuseeskirju.

Konverents võõrustas pea poolsada külalist 16 erinevast riigist. Arutlusele tulid ka ühenduse tulevikuplaanid ning võimalused, kuidas koostööd parema teenusepakkumise nimel edendada. LEXTAL on TELFA liige alates 2009. aastast.

https://www.telfa.law/about-us/